Parmaklarınızı 10 Dakika Limonun İçinde Bekletirseniz..

Parmaklarınızı 10 Dakika Limonun İçinde Bekletirseniz..

Parmaklarınızı 10 Dakika Limonun İçinde Bekletirseniz..
16 Mayıs 2018 - 18:32

Mevsim değişiklikleri, sık sık oje sürmek, vitamin eksikliği benzer biçimde nedenler tırnaklarda kırıkların meydana gelmesine neden olabilir. Tırnak kırılması sorunuyla karı karşıya kalmak istemiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz naturel tedavi

yöntemlerine göz atabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı yöntemi 1 çorba kaşığı Hindistancevizi yağını ısıtın. Arından tırnaklarınıza ovma hareketleri ile masaj yapın. Günde 2 yada 3 kez bu yöntemi uygulayın.

Zeytinyağı yöntemi Cam bir kasenin içine zeytinyağı koyun ve birkaç saniye mikrodalga fırınlayın. Zeytinyağı ılıdıktan sonra tırnaklarınızı yağa daldırın ve 15-20 dakika kadar bekletin. Sarımsak yöntemi Sarımsağın içinde yer edinen antioksidan ve çeşitli mineraller tırnaklarınızın kırılmasını engelleyerek, daha sert ve sağlam tırnaklara haiz olmanızı sağlar. Limon yöntemi Bir dilim limon tırnaklarınızın güçlenmesini sağlayabilir.

Bunun için tek yapmanız ihtiyaç duyulan, parmaklarınızı bir dilim dilimonun içerisinde her gün 10 dk bekletmek olacaktır.

Bu haber 710 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum